כובע קרקסיוסי אייקון

הכשרות מקצועיות

בשבע השנים האחרונות אני עוסק בפיתוח היכולות שלי כמטפל לצד יכולות הקרקס. במהלך השנים האלה עשיתי תואר ראשון בעבודה סוציאלית ותואר שני במגמה הקלינית. בצד המעשי של כל זה, במהלך ארבע השנים האחרונות אני עובד כמטפל בפנימיית לנוער בסיכון. 

למה אני מספר לכם את זה?… כמו שאני רואה את זה, ההתפתחות המקצועית הייתה בסיס משמעותי ליצירת התוכן בעולם הקרקס. אם תרצו, כתבתי מאמר שלם על השילוב בין עולם הטיפול ועולם הקרקס.

בתחילת דרכי לא יכולתי לדמיין כמה שני עולמות אלה משתלבים יחד. לדעתי יש עוד הרבה לחקור ולגלות. עולם הבמה הוא כלי טיפולי גם לעצמי וגם לאנשים אחרים. אני אמשיך ככל הנראה להתפתח ולכתוב על זה, אך בינתיים..

אם לתמצת, חלק משמעותי מהתכנים שאתם מקבלים במופעים ובסדנאות קשורים בהתפתחות המקצועית שלי כמטפל. אפשר לפגוש את זה ברגישות וביכולת שלי לעבוד עם ילדים בטווח גילאים רחב מאוד. לפעמים אני גם מקבל משובים על היכולת שלי לגעת גם במבוגרים. לא פעם אני מוצא את עצמי משוחח עם ההורים על הדינאמיקה שאני רואה בהפעלות. הורים רבים אף יוצרים איתי קשר לאחר מכן ומבקשים להרחיב את השיח על מה שראיתי. מה שבטוח אני חושב שהתוכן האיכותי וגם ההומור מייצג את מי שאני – איש טיפול וקרקס.

אני שם פה קישור לצפייה בהסמכה המקצועית בעבודה סוציאלית.

כיום אני מנהל קליניקה פרטית באזור חיפה והקריות. מכירים מישהו שזה יתאים לו?

אני שם פה קישור לאתר הקליניקה שלי.

איזו חגיגה לתכנן לכם?

קרקסיוסי הוא הקרקס שלך, לכל אירוע!

יוסי במופע אש