5 סיבות למה מופע קרקס לילדים זאת הבחירה הנכונה עבורכם

אייקון אוהל קרקס - קרקסיוסי

תוכן עניינים

מופע קרקס – האם מופע קרקס לילדים או לכל המשפחה?

אם הגעם לדף הזה סימן שאתם משוטטים לא מעט באתר שלי או שאתם ממש בקטע של מופע ספציפי לילדים. בכל מקרה לאורך השנים בהם אני מופיע ומפעיל גיליתי שעולם הקרקס הוא עולם של משפחה. מופעי קרקס הם מסוג החוויות שבאמת יכולים להגיע עם כל הילדים וליהנות. אך עם זאת, ככל הנראה שהגעתם לכאן כי אתם מחפשים מופע קרקס לילדים. אז בין אם אתם בית ספר, מתנ"ס או וועד הורים, או כל דבר אחר שפספסתי, אתם מוזמנים להמשיך לקרוא את הדף הקצר הזה ולאחר מכן להמשיך לקבל מידע מפורט יותר בדף שלי "מופע קרקס". ישנם מופעי קרקס בינלאומיים ברמה גבוהה מאוד, לצערי אין כאלה בארץ אבל אם תרצו להתרשם או פשוט לחכות כי מדי פעם הם מגיעים לארץ אתם מוזמנים לבקר פה.

מופע קרקס לילדים

האביב הוא תקופה של פריחת הפרחים ומופעי הקרקס ומגוון אירועים לילדים ולמשפחה. אז אם אתם מחפשים פעילות מהנה ומרתקת לילדים שלכם? חפשו את אוהל הקרקס הקרוב לביתכם. מופעי הקרקס מגיעים אליכם לשכונות, לערים ואפילו לחצר הבית. אין זמן טוב כמו האביב להינות מתצוגה אקרובטית וג'אגלינג ושלל אומניות הקרקס כדי לקבל את השמש הבאה עלינו לטובה. מופעי קרקס מלאים בהתרגשות, אנרגיה וריגושים שבטוח ירתקו את  כולם אך בוודאי גם את הקהל הצעיר. קחו לכם 5 סיבות למה מופע קרקס הוא הבחירה המושלמת עבור הילדים שלכם.

אייקון חישוק אש - קרקסיוסי
מופעי אש בקרקס הם אחד הדברים שהילדים הכי אוהבים

מופעי קרקס הם כיף אמיתי

מופעי קרקס לילדים הם חוויה לכל החושים, עם תלבושות צבעוניות, אקרובטיקה שמשאירה אותנו פעורים פה, ופעלולים בגובה רב שישאירו את כולכם עם תחושה שאתם על הקצה. שלא נשכח את הליצנים שהופכים את האוויר למצחיקה וקומית, וכמובן לאמני טרפז הממריאים באוויר, בקרקס תמיד קורה משהו שמשאיר את הילדים מרותקים. ילדים היום כל כך שקועים במסכים, נראה שהם כבר מכירים הכול ויודעים הכול. קסם הקרקס הוא המתח הגבוה שמשאיר גם את הילדים שחושבים שחוו הכול בעניינים.

מופעי קרקס הם חינוכיים

מופעי קרקס הם לא רק בידור – חשבו על כך, לאומניות הקרקס יש אלמנט חינוכי ברור. ילדים קולטים את מה שהם רואים ולומדים דרך חיקוי. כשהם צופים במופעים הדורשים מיומנויות גבוהות, שנדרשות שנים לפתח, הם לומדים להעריך את האיכות של כושר גופני. כמו כן הם גם יכולים לקבל את הערך של אימון רב של שנים על מנת להשיג תוצאות. ילדים ש גם נחשפים לעבודת צוות בקרקס ולומדים את איכות החוויה שמתקבלת דרך עבודה בצוות. בנוסף, מופעי קרקס משלבים לעתים קרובות אלמנטים מתוף מסורות ותרבויות מרחבי העולם. דבר המספק לילדים הזדמנות לקבל טעימה רב תרבותית דרך מופע קרקס לילדים המשלב צלילים, תלבושות ותנועות ממדינות אחרות.

מופעי קרקס עם בעלי מוגבלויות

אחד הדברים הפופולריים במופעי קרקס הוא שילוב אנשים עם מוגבלויות המציגים טכניקה מרשימה ויכולות גבוהות. כן, כן, קרקסים רבים משלבים אנשים עם נכויות ומוגבלויות שמראים לילדים שהכול אפשרי.

מופע קרקס לילדים הם אינטראקטיביים

כבר דיברנו בעבר על החשיבות של שיתוף הקהל. גם במופע הקרקס שלי, תוכלו לראות קטעי מתנדבים. הרבה נכתב וייכתב על הפעלת הקהל ובייחוד במופע קרקס. במופעי קרקס רבים תוכלו לראות קטעים בהם הקהל שותף ולפעמים גם הילדים מקבלים את ההזדמנות להיות חלק מהמופע. אז בין אם קראו להם לבמה להשתתף בתעלול או איזה קסם או בין אם הם קיבלו את החוויה דרך השתתפות של ילד אחר האופי האינטראקטיבי של מופעי קרקס הופך אותם לחוויה בלתי נשכחת לילדים.

יוסי מפעיל יום הולדת ילדים שמחים ומשתתפים ברולה בולה
ילדים יכולים להיות מתנדבים במופעי קרקס

מופעי קרקס לילדים מעודדים יצירתיות

מופעי קרקס לילדים הם פסגת היצירתיות שכן הם לוקחים את המובן מאליו והופכים אותו ללא מובן. הקרקס טומן בחובו את אלמנט הבלתי אפשרי והלא ברור ודרך כך הם מעודדים את היצירתיות בנו. במופעי תוכלו לראות מגוון פעולות ומראות שהם פרי יצירתם של אנשים יצירתיים שמטרתם הייתה ליצור עבורכם חוויה ביזארית ושונה. חשבו לדוגמה על החד אופן, בקרקסים רבים יש חדי אופן בגבהים עצומים, מראה בלתי אפשרי ולא מוסבר. משנה לשנה המופעים רק משתכללים ומשתבחים, צאו לראות ולחוות בעצמכם.

לסיכום, מופעי קרקס לילדים הם ללא ספק בחירה מצוינת היות והם מציעים שילוב ייחודי של בידור, חינוך, יצירתיות ואינטראקטיביות. אם בחרתם במופע קרקס כנראה שאתם בדרך לחוויה שממנה רק תרצו עוד ועוד…

איזו חגיגה לתכנן לכם?

קרקסיוסי הוא הקרקס שלך, לכל אירוע!

יוסי במופע אש