סדנאות קרקס

סדנאות קרקס הן הזדמנות לקחת חלק פעיל ואינטראקטיבי בעולם הקרקס. תוכלו לקבל הצצה בדף זה אל מגוון הסדנאות שיש לקרקסיוסי להציע לכם. בשנים האחרונות אני מפתח את הסדנאות ומעשיר אותם כך שתוכלו לקבל לא רק ערך מעולם הקרקס, אלא גם חוויה מצמיחה ומפתחת. 

בשנים האחרונות מופעי קרקס הפכו להיות פופולריים במיוחד באירועים כמו חתונה, בר מצווה, בת מצווה, ימי הולדת, אירועים קהילתיים בחגים ופסטיבלים.

בואו נצא למסע קצת ונגלה את ההבדל בין מופע קרקס למופע ג'אגלינג, בין מופע דמות שטח קרקסית ומופע הולכי קביים. מה אנחנו יכולים להציע ולמה אנחנו עושים את זה הכי טוב מכולם.

אז נתחיל עם מופע קרקס

יוסי קוסי קרקסיוסי בתלבושת דמות שטח עם גאגלינג

סדנת ג'אגלינג I מופע ג'אגלינג I מופע לוליינות I מופע אקרובטיקה להטוטים

שילוב מיומנויות קרקס שונות

בואו נעשה סדר, ג'אגלינג היא אומנות קרקס המאופיינת במניפולציות ולהטוטים בחפצים שונים. כלומר רוב הסיכויים שכשאתם קוראים את זה, אתם מדמיינים מישהו מלהטט בשלושה כדורים. לוליינות, גם היא מיומנות קרקס המאופיינת במיומנות אקרובטית, לרוב בגובה כמו: הליכה על חבל, טיסו (חבל תלוי), טרפז אווירי. כשמדובר במופע קרקס לרוב מתכוונים במופע הכולל כמה מיומנויות קרקס שונות ושילובם: במופע הקרקס שלי למשל תוכלו לראות, איזון חפצים, שיווי משקל על "רולה בולה", חד אופן בגובה שניים וחצי מטרים, ג'אגלינג, הליכה על חבל ועוד..

סדנאות קרקס : סדנת ג'אגלינג מאתגרת גם למתקדמים ביותר

חושבים שאתם כבר מאסטר בג'אגלינג? למדתם ללהטט עם שלושה כדורים ולזרוק דיאבולו? בואו להכיר את כל מה שיש לנו להציע לאלה מכם שכבר התנסו בג'אגלינג. הסדנה גם מתאימה לאנשים מתחום הכושר, הנינג'ה, ריקוד ואקרובטיקה שרוצים ללמוד מיומנויות חדשות.

סדנת יצירת כלי ג'אגלינג

מכירים את זה שהלכתם לסדנה, נהניתם בטירוף ועכשיו אתם רוצים לנסות בבית, אבל מה? אין לכם איך לנסות. ומה עכשיו להיכנס ולהזמין מהאינטרנט. בואו לחוות את עולם הג'אגלינג דרך יצירה והתנסות. בסדנת יצירת כלי ג'אגלינג אנחנו קודם כל בונים את הכלים ורק אחר כך לומדים ומתנסים בהם. והכי חשוב, בסוף היום נוכל להמשיך לתרגל בבית.

סדנאות קרקס : סדנת אקרובאלאנס

מתכננת לו משהו ליום הולדת?

מחפש משהו מקורי למסיבת הפתעה שלה?

מחפשים להכניס מגע מגניב לזוגיות?

רוצים תחביב חדש ביחד ולא יודעים מאיפה להתחיל?

רוצה שהוא יעשה כושר אבל הוא לא זז מהסוני?

אם עניתם כן על אחת מהשאלות האלה כדאי שיכנסו להכיר את תחום האקרובטיקה שכובש את המדינה. סדנת אקרובאלנס היא הזדמנות יוצאת מן הכלל להכיר את הגוף, ללמוד לעבוד

דמות שטח מחופשת על קביים - הולכי קביים - דמויות שטח קרקסיות

סדנת בועות סבון

סדנת בועות סבון ענקיות כתוספת למופע קרקס, כתוספת להפעלת יום הולדת, תחנה באירוע הפנינג, או פשוט סדנה בפני עצמה. 

איך שלא תניחו אותה רוב הסיכויים שאחריה תצאו מחויכים. אנחנו פשוט אוהבים את הבועות סבון הענקיות האלה עוד מהמקלחות שהיינו ילדים. 

בואו ניכנס לתוך בועת סבון ענקית ביחד.

סדנאות קרקס : סדנת הליכה על קביים ושיווי משקל

אתם יכולים לנסות, אבל לא תצליחו להתעלם מהם. 

דמויות הולכי קביים, עם מבחר תלבושות שאי אפשר להישאר אדיש אליהם.

תוספת אידיאלית לכל אירוע שיש בו קבלת פנים. תוכלו להתאים לקונספט שלכם ממגוון האפשרויות שיש לנו להציע.

דמות שטח הולך קביים מחופש כובע קוסם
מופע קרקס יוסי נוסע על חד אופן.
מתי האירוע שלכם?

איזו חגיגה לתכנן לכם?

קרקסיוסי הוא הקרקס שלך, לכל אירוע!

יוסי במופע אש