שחור-לבן-לוגו
בואו נכנס לאווירה...
בואו נכנס לאווירה...

מופע אורות

אם הגעתם לדף הזה כנראה גיליתם דבר או שניים בכל הקשור למופעי קרקס. רוב האנשים מחפשים מופע אש אך לא מכירים את הטכנולוגיה החדשה של ציוד הלד שמטריף את עולם הקרקס ומגיעה בסערה גם אליכם הקהל.  מופע אורות הוא מופע ייחודי, המשלב כלים מגוונים מעולם הג׳אגלינג. מופע אורות בשונה מאש יכול להתאים למגוון רחב יותר של אירועים וזמנים. שימו לב, ישנם יתרונות וחסרונות למופע אורות ולרוב הוא לא יתאים למופע מופע מרכזי. כל מה שצריך לדעת בהמשך.
מופע אורות
דמויות שטח מוארות
מופע אורות ולדים מופע ג'אגלינג עם אורות - מופע קרקס עם אורות

מופעי ג'אגלינג עם לד, אור ואש

בעשר השנים האחרונות הטכנולוגיה לא פסחה גם על עולם הג׳אגלינג. חברות כמו פלואוטויס פירוטרה ועוד הכניסו לארסנל לד לכל הכלים הידועים לנו. חלק מהכלים מציגים אפשרויות מהפנטות הכוללות שילוב צבעים יוצא דופן. בכלים מסוימים תוכלו לראות מיצג של לוגואים ומשפטים המשולבים דרך הכלים. ישנים מופעי אורות המשלבים מוזיקה ושינוי בתבניות על פיה. מוזמנים להיכנס לוידאו לגלות את עולם האורות

היות ומוצר זה חדש יחסית והוא מצריך תנאים מסוימים וטכניקה גבוהה ישנם אורכים שונים של מופעים. ברוב המקרים אמנים יציעו את מופע האורות שלהם כתוספת כלומר כדמות שטח או דמות שעושה פריצות. לעיתים תוכלו לראות את זה כתוספת למופע אש או כתוספת באופן כללי למופע קרקס סטנדרטי.

ישנם אנשים שמחזיקים מספיק כלים טכניקה על מנת להציג מופע שלם. מופעי אורות לרוב יארכו בין 15 ל 30 דק׳. מניסיוני, תהא הטכניקה אשר תהה לא מומלץ לקחת מופע ארוך מזה שכן הקהל ייאבד עניין. העין שלנו מתרגלת מאוד בקלות לכמעט כל דבר. 

מופעי אורות מתאימים לכל אירוע שהוא או אחרי שעות החשכה או שהחשכה בהישג יד במרחק כפתור בקיר. מופעי אורות הופכים פופולריים במיוחד באירועי שמחה כמו בר מצווה וחתונות. מופעים אלה הם תוספת נהדרת לאירוע כזה, שואו מטורף שתופס את העיניים. עם קרקסיוסי האורחים ייכנסו לקצב ונעלה הילוך ברחבה עד לטירוף מוחלט.

יתרון ראשון לא מעשן ולא מסריח. רוב חומרי הבחירה משאירים עשן וריח לא נעים. 

יתרון שני מתאים למקומות סגורים, מתאים לאירועים בהם יש גלאי עשן

יתרון שלישי קל מאוד לתפעול אין צורך באמצעי בטיחות

חסרון ראשון – אנשים מחפשים לראות אש הרבה פעמים, אש נתפסת כדבר מסוכן. בנוסף אש נתפסת אצלנו כאחד האלמנטים של הטבע. מחשבה המלווה אותנו הרבה שנים האדם שולט באלמנטים של הטבע.

חסרון שני – תלות בטעינה. במידה ולא זכרתם להטעין את הציוד, ייקח לו הרבה מאוד זמן להיטען. הוא אינו נגיש כמו דלק.

חסרון שלישי – לא ניתן להשתמש בו בזמן שיש אור, לעומת האש שעובדת גם באור.

מופע האורות שלי

מופע הלדים שלי מורכב משלושה כלים שונים; קלאבים, פוי ודיאבולו. לרוב, רק באירועים מיוחדים כמו יום העצמאות, ל"ג בעומר, או במקרה בו הייתה בקשה ספציפית למופע לד ארוך. אני אוהב את הרעיון של שילוב האורות עם מופע קרקס. אך כמו שהבנתם יש אנשים שמחפשים בעיקר את זה ויש לי את המוצר הזה זמין עבורכם. מופע הלדים שלי משולב עם מוזיקה והוא כמעט ללא מילים.
המופע אורך כ 20 דק' והוא משלב עמו אומנות קרקס של איזון חפצים ונאמבר רולה-בולה.

מחיר של מופע אורות

שחור-לבן-לוגו

כל הזכויות שמורות ליוסי קובי ©

איילה יולי- בנייה ומיתוג אתרים- 050-7150525