מופעים לאירועים

אנחנו מציעים כמה וכמה סוגרים שונים של מופעים לאירועים שונים. 

בשנים האחרונות מופעי קרקס הפכו להיות פופולריים במיוחד באירועים כמו חתונה, בר מצווה, בת מצווה, ימי הולדת, אירועים קהילתיים בחגים ופסטיבלים.

בואו נצא למסע קצת ונגלה את ההבדל בין מופע קרקס למופע ג'אגלינג, בין מופע דמות שטח קרקסית ומופע הולכי קביים. מה אנחנו יכולים להציע ולמה אנחנו עושים את זה הכי טוב מכולם.

אז נתחיל עם מופע קרקס

יוסי קוסי קרקסיוסי בתלבושת דמות שטח עם גאגלינג

מופע קרקס I מופע ג'אגלינג I מופע לוליינות I מופע אקרובטיקה

שילוב מיומנויות קרקס שונות

בואו נעשה סדר, ג'אגלינג היא אומנות קרקס המאופיינת במניפולציות ולהטוטים בחפצים שונים. כלומר רוב הסיכויים שכשאתם קוראים את זה, אתם מדמיינים מישהו מלהטט בשלושה כדורים. לוליינות, גם היא מיומנות קרקס המאופיינת במיומנות אקרובטית, לרוב בגובה כמו: הליכה על חבל, טיסו (חבל תלוי), טרפז אווירי. כשמדובר במופע קרקס לרוב מתכוונים במופע הכולל כמה מיומנויות קרקס שונות ושילובם: במופע הקרקס שלי למשל תוכלו לראות, איזון חפצים, שיווי משקל על "רולה בולה", חד אופן בגובה שניים וחצי מטרים, ג'אגלינג, הליכה על חבל ועוד..

מופעים של אש ואורות

אמן קרקס ואש משתלבים טוב לפחות כמו במבה וקולה. מופע אש הוא מפגש מרהיב של יכולות וטכניקה עם האלמנט שאנחנו כל כך אוהבים -אש. אני באופן אישי מתרגש עד היום לראות מופעי אש.

מופע קרקס זוגי

 כל מה שטוב במופע קרקס רק בשניים. ההזדמנות הייחודית במופע זוגי הוא המפגש הדינאמי בין הדמויות שמופיעות על הבמה. במופע קרקס של אמן יחיד מערכת היחסים שנרקמת עם הקהל היא העיקר, כשאנחנו מופיעים כמה אמנים על הבמה, נוסף משתנה לסיפור – מערכת היחסים בין האמנים. אמנים מנוסים מבינים את זה ולכן המופע שלהם יכלול דינאמיקה מיוחדת אליה יוכלו להתחבר הקהל. 

דמות שטח מחופשת על קביים - הולכי קביים - דמויות שטח קרקסיות

מופע קרקס לקהל הדתי

אחד הדברים שלי באופן אישי חשוב הוא להנגיש את המופע שלי לכולם. מופע קרקס הוא הזדמנות נהדרת לקרב לבבות. אני חושב שזו זכות גדולה לשמח ואני בהרבה הודיה על כך. לכן אין מה לחשוש, המופע בלבוש מותאם, שפה נקייה, מוזיקה ללא מילים ועם אמן שהוא כולו נשמה.

מופעים של דמויות קרקסיות והולכי קביים

אתם יכולים לנסות, אבל לא תצליחו להתעלם מהם. 

דמויות הולכי קביים, עם מבחר תלבושות שאי אפשר להישאר אדיש אליהם.

תוספת אידיאלית לכל אירוע שיש בו קבלת פנים. תוכלו להתאים לקונספט שלכם ממגוון האפשרויות שיש לנו להציע.

דמות שטח הולך קביים מחופש כובע קוסם
יוסי נוהג על חד אופן תמונה מזווית פרופיל

מופע קרקס לפורים

פורים זה החג שלנו, אנשי הקרקס. ככה אומרים לפחות...בפורים המופעים מאתגרים, האנרגיה שיא, הילדים מתרגשים, אפילו המורות והמורים. כנסו לראות איך מארגנים נכון מופע בפורים, עם כל הטיפים שעלו לי לראש.
מתי האירוע שלכם?

איזו חגיגה לתכנן לכם?

קרקסיוסי הוא הקרקס שלך, לכל אירוע!

יוסי במופע אש