דמויות הולכי קביים

הולכי קביים, דמויות שטח דמות קרקסית? הלכתי לאיבוד

בואו נעשה סדר, דמויות שטח הן דמויות שתפקידן לשעשע, ליצור אוירה ולמשוך את הקהל. הולכי קביים ודמויות קרקסיות הן דמויות שטח למעשה.

דמויות שטח כיאה לשמן הן דמויות שאינן חלק ממופע מסודר. דמויות אלה עשויות מתחפושות ייחודיות, פעמים רבות סוריאליסטיות ודמויות קונספט.

אנשים המופיעים כדמויות שטח לעיתים יצרפו מקבץ תנועות משעשע. במקרים אחרים יצרו אינטראקציות משעשעות עם הקהל. ישנן דמויות אותם אף מגלמים שחקנים מקצועיים.

הולכי קביים מחופשים

אלה הן הדמויות הסטנדרטיות, אדם עם תלבושת המסתובב בין האורחים יוצר אינטראקציות, מצטלם ומשעשע את הקהל. ישנו מגוון רחב של תלבושת, בקשו לראות את התלבושת עמה מגיע האמן על מנת להיות שבעי רצון מההזמנה שלכם.

הולכי קביים להטוטני אש

אז אם קראתם את מה שכתבתי על הולכי קביים להטוטנים תדמיינו פשוט את כל הסיפור הזה רק עם אש. ואם לא קראתם אז בקצרה. הולכי קביים יכולים להיות גם להטוטנים. ועכשיו קצת אפרט, ניתן להדליק את האירוע "תרתי משמע" עם הולכי קביים שמלהטטים עם כלי ג'אגלינג ולעיתים אפילו משלבים כמה בכל מופע. המחירים להולכי קביים שהם להטוטני אש משתנים, אך צפו לתוספת מסוימת במחיר.

הולכי קביים להטוטנים

חלק מהלהטוטנים הם גם הולכי קביים או שחלק מהולכי קביים הם גם להטוטנים. לא משנה איך תכתבו את זה ישנם הולכי קביים שיכולים לעשות להטוטים שונים תוך כדי הליכה על קביים. מבחינתם, הם לא יראו מתאמצים מדי, אך סביר להניח שהאורחים באירוע שלכם יתרשמו מאוד מהמראה המרהיב הזה.
אני מציע לקבל פירוט על יכולותיו של הולך הקביים בג'אגלינג ואם אפשר גם לצרף תמונה ו/או סרטון על מנת לדעת מה אתם מקבלים. ישנם כלי מאוד מגוונים וספקטרום רחב מאוד של יכולות ביצוע.

דמות שטח הולך קביים מחופש כובע קוסם

הולכי קביים עם תלבושות מוארות

האירוע שלכם בזמני חשכה או במקום בו יש לכם שליטה על התאורה? ישנן הולכי קביים עם תלבושות מוארות, חלקן אף מרשימות במיוחד. ברוב המכריע, דמויות אלה יקרות יותר בגלל עלות הרכבת התלבושת. דמויות אלה יכולות במקרים מסוימים לשלב גם ג'אגלינג עם ציוד מואר לתצוגה מרטיטה ומרצדת במיוחד.

הולכי קביים מנגנים

חובבי כלי נגינה? יש לכם אירוע מוזיקלי? סתם אנשים שאוהבים מוזיקה? תחזיקו חזק, יש אנשים המרכיבים דמות על קביים ומשלבים בה את הכישרון הנוסף שלהם בנגינה על כלי נגינה. דמויות אלה פחות שכיחות ולרוב יהיו יקרות מהדמות הסטנדרטית.
ניתן להזמין לאירוע שלכם גם דמות מנגנת לא על קביים, דבר המקל על הביצוע אך לרוב לא יוזיל את המחיר.

הולכי קביים שהם שחקנים

חלק מהולכי הקביים הם אנשי תאטרון או אנשים שלמדו משחק. מופע דמות שטח/הולך קביים הוא מופע לכל דבר, ישנם אנשים שיכולים להפוך את החוויה לצבעונית ומעניינת במיוחד. אנשים שלמדו משחק לוקחים את הדמות דרך הפרשנות שלהם למקומות מעניינים במיוחד. לרוב תוכלו "לחוש" בעצמכם אם האדם שמגלם את הדמות הוא שחקן מקצועי או שאולי שחקן שטרם התגלה.

האם אני צריך להכין משהו מיוחד עבור הדמות?

כל האפשרויות שהוצגו כאן הן חלופות מעניינות, מרשימות ומתאימות בהחלט לרוב המכריע של
האירועים. ישנם שיקולים תקציביים שאליהם לא אוכל להיכנס כאן היות ויש לא מעט משתנים לעלות
של דמות שטח. 

למעט שיקול זה יש להוסיף שדמות המלהטטת באש במקום סגור מצריכה אישור ממקום האירוע (במידה וקיים אמצעי לגילוי אש). דבר נוסף הוא שרצוי לייצר מרחק של לפחות ארבעה מטרים מדמות מלהטטת באש מהקהל הצופה בה. דמות המלהטטת באורות ו/או דמות בתלבושת מוארת מתאימה לאירועים בלילה או במקום חשוך.

אני בטוח שלא משנה מה תבחרו, הכי חשוב שתבחרו בקרקסיוסי.

מקווה שהקריאה הייתה נוחה ולא ארוכה מדי.

רוצים ללמוד ללכת עם קביים בעצמכם?

מחפשים עוד דמויות בגובה סטנדרטי?

איזו חגיגה לתכנן לכם?

קרקסיוסי הוא הקרקס שלך, לכל אירוע!

יוסי במופע אש